STANÓWKA

 
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą ogierów na rok 2020.

SALVATORE FERRAGAMO

 

9-letni ciemnokasztanowaty hanower. Syn zwycięzcy hannowerskiego testu 30-dniowego, Solimana de Hus. Z matki po Rotspon, zdobywcy tytułu Ogiera Roku 2017. Piękny, ramowy ogier o świetnym charakterze i przepięknym ruchu. W 2015 roku zdobył tytuł Vice Mistrza Polski Młodych Koni w ujeżdzeniu. Jako młody koń wygrywał konkursy krajowe z notami powyżej 70%. Jako 5 latek brał udział w swoich pierwszych zawodach międzynarodowych, zdobywając noty na poziomie 73%.

Rieke Solieman de Hus
Angora Rotspon Danea Sandro Hit

 

Cena: 2000 zł

 

QUIDAMO

 

15-letni gniady holsztyn. Syn wspaniałego Quidam's Rubin, znanego na cały świat reproduktora, mającego wielu uznanych potomków. Z matki po Lafontain. Ogier ten już w 2005 roku zdobył najwyższe noty podczas 15-go licencjonowania NRW w Munchen-Handorf. Również w 2006 roku podczas testu 30-dniowego w Schlieckau zdobył najlepsze noty. Wielu spośród jego potomków zdobyło uznanie na parkurach i czworobokach, zdobywając tytuły Premium, a nawet State Premium.

Lambada Quidam's Rubin
St.Pr.St. Scarlett Lafontain Helvecia Quidam de Revel

 

Cena: 1500 zł

 

QUANTUM OF SOLACE

 

Świetnie zbudowany 9-letni kasztanowaty holsztyn. Po Quaterback, zwycięzcy Bundeschampionatu 3-latków roku 2006, zdobywcy 10 pkt. za jedność od jeźdźców testowych. Z matki po holsztyńskim Aljano. Ten piękny, wszechstronnie utalentowany ogier zdobył ogromne uznanie sędziów podczas Mistrzostw Polski Młodych Koni, w jednym roku zdobywając tytuł Mistrza Polski w dwóch olimpijskich dyscyplinach jeździeckich, ujeżdzeniu i WKKW. 

Sunshine XVI Quaterback
Kiara III Aljanoo Passionata Quaterman I

 

Cena: 2000 zł

 

FAZZ-TETTI

 

To delikatny 10-letni KWPN. Jego światowej sławy przodkowie zdobywali najwyższe lokaty na czworobokach. Ojciec Jazz, przez lata był reproduktorem nr 1 na listach KWPN. Z matki po wspaniałym Olympic Ferro, którego potomkowie są piękni, utalentowani i są to sportowcy na najwyższym poziomie. Fazz-Tetti jest to koń o ogromnym potencjale sportowym, wybitnym ruchu i ponad przeciętnym talencie skokowym. Koń o nieograniczonej energii. Złoty medalista Mistrzostw Polski Młodych Koni z 2014 roku oraz srebrny medalista MPMK w 2015 roku.

Verno-Tetti Jazz
Klara-Tetti Ferro Charmante Coctail

 

Cena: 2000 zł

 

AMBROZIO J

 

Piękny 11-letni kary traken. Syn ogiera Czarczaf z matki po Hamlet Go. Wybitny sportowiec, zwyciężca Mistrzostw Polski Młodych Koni w 2014 roku w WKKW. W tym samym roku zajął 8. lokatę podczas Mistrzostw świata młodych Koni w Le Lion de Angres. Na swoim koncie ma także udane starty w najwyższych konkursach WKKW CCI 4* (stare CIC 3*). Jest to odważny, dobrze skaczący ogier, przekazujący nietuzinkową urodę i bardzo dobrą głowę.

Ambrozja Czarczaf
Agnew Hamlet Go Czapa Ogar

 

Cena: 1500 zł

Copyright ©2020 Gabinet Weterynaryjny "Karat",
All Rights Reserved.